skip to Main Content

Super (hot) Saturday bij SJS!

Zaterdag 10 juni is het de hele dag volle bak bij SJS! In de ochtend zullen ongeveer 400 voetballertjes uitkomend in de leeftijdscategorieën O8 t/m O12 strijden voor het eremetaal tijdens de 2023-editie van het Ger Kleefman Jeugdtoernooi.

In de middag is het de beurt aan SJS 1, dat FC Assen ontvangt in de nacompetitie voor handhaving in de 3e klasse D.

We willen benadrukken dat er morgen sprake is van warme, zo niet tropische weersomstandigheden met temperaturen richting 30 graden. Zorg dat je je goed insmeert, voldoende (water) drinkt en vooral de schaduw opzoekt. Een zonnebril, hoed en/of pet is tevens geen overbodige luxe.

Langs het hoofdveld staat een grote lange tent, die zorgt voor voldoende schaduw.

Daarnaast is het goed om te weten dat de N374 is afgesloten wegens vernieuwing van het asfalt. Daarom is ons sportpark niet met de auto te bereiken vanuit de kant van Nieuw-Buinen, Musselkanaal en/of Stadskanaal (Eurobrug).

Met de auto kun je alleen vanaf de kant van Drouwenermond of via het centrum en dan de Parkwijk in richting Julianastraat. Klik hier voor meer informatie.

We hopen op een fantastisch mooie dag en verwelkomen je morgen graag op ons sportpark!

Back To Top