skip to Main Content

Een zeer geslaagde Pubquiz!

Afgelopen vrijdagavond zat de kantine van SJS vol met maar liefst 17 teams. Quizmaster Niels Haring vroeg om diepgaande kennis over o.a. actualiteiten, nieuws, sport, muziek, film en algemene kennis. Menig team had moeite om de juiste antwoorden te vinden en er werden toch allerlei ’trucjes’ toegepast om de score enigszins acceptabel te houden. De jury zag het door de vingers, maar tijdens de volgende editie zal er strenger worden gehandhaafd.

Uiteindelijk ging team Honger & Dorst er met de winst vandoor. Zij mogen samen met elkaar de eens zo aanwezige ‘Trots van het Noorden’ zien proberen rechtstreekse degradatie af te wenden, maar of dat nu een eerste prijs is waar je op zit te wachten. De pret zal er niet minder om zijn.

De eindstand was uiteindelijk als volgt:

 1. Honger & Dorst
 2. v.v. Blessureleed
 3. De Woeste Hoeve
 4. Kan Bier
 5. KNVBier
 6. Kids United
 7. Zure Matties
 8. Lijders van de Club
 9. De Beukers
 10. De Blote beren
 11. MN Hunters
 12. Jong geleerd Amstel Bier
 13. De Senioren
 14. Jagebeed
 15. Aanvoerdersband
 16. Per seconde grijzer
 17. SJS 7

Het bestuur bedankt de organisatie in de persoon van Niels Haring en de aanwezige barvrijwilligers. Volgend jaar een nieuwe editie van de SJS Pubquiz met het vriendelijke verzoek of er wat meer voetbalvragen in zouden mogen!

Back To Top