skip to Main Content

Een geslaagde afsluiting voor onze jonge talenten!

SJS sloot afgelopen zaterdagochtend een geslaagd seizoen af met een voetbalclinic voor de jongste jeugd van onze kabouters t/m O11. Voor O13 en O15 waren er ’s middags activiteiten georganiseerd, net als het onderlinge voetbaltoernooi voor O17, O19 en onze senioren. Uiteindelijk bleef het nog lang gezellig tijdens de afsluitende BBQ voor alle leden, vrijwilligers en sponsoren van de club.

Een mooie fotoreportage werd ’s ochtends gemaakt door Richard Veldhuis. Klik hier om alle foto’s te bekijken.

We bedanken nogmaals alle jeugdtrainers, -leiders en de leden van de technische en jeugdcommissie voor hun tomeloze inzet het afgelopen seizoen! SJS zit in de lift, want onze jeugdafdeling wordt groter en groter! En dat is een groot compliment waard en komt door jullie inzet en drive. Ga zo door!

Een fijne zomervakantie gewenst en tot in het nieuwe seizoen.

Back To Top