skip to Main Content

SJS O19 doet aan teambuilding

Ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen trokken de spelers en staf van SJS O19 er afgelopen weekend op uit. Een weekendje teambuilding om straks tot topprestaties te komen met elkaar.

Op vrijdagmiddag werd er om 13.00 uur verzameld bij SJS en vertrok het gezelschap richting Grolloo voor een sportieve activiteit bij klimpark Joytime. Nadat de heren 2,5 uur door de bomen hadden geklommen en geklauterd, was het tijd om naar de overnachtingsplek te gaan in Drouwen bij Alinghoek.

Na een heerlijke BBQ, geheel verzorgd door gelegenheidskok Chris en de nodige drankjes werd het uiteindelijk maar een kort nachtje voor de heren voetballers en begeleiders.

De volgende vroege ochtend had trainer Albert nog even een boswandeling gepland, waarna de ploeg om 13.00 uur vertrok richting SJS voor een oefenwedstrijd tegen de leeftijdsgenoten van Twedo. Helaas werd de wedstrijd verloren, maar al met al wat het een leuk weekend met veel humor, inzet en sportiviteit.

Met de saamhorigheid en de teamgeest zit het na dit weekend wel goed. Veel succes in de competitie!

Begeleiding SJS O19

Klik hier voor de foto’s!

Back To Top