skip to Main Content

Prima oefencampagne SJS 2, maar Hoogezand 2 maatje te groot in de beker

SJS 2 heeft hun oefencampagne zeer strijdlustig en positief afgesloten.

Op 23 augustus 2022 startte SJS 2 met hun eerste oefenwedstrijd uit tegen JVV 1 (zondag 5e klasse). Deze wedstrijd werd verdienstelijk gewonnen met 1-4.  Op 27 augustus 2022, speelde SJS 2 een oefenderby tegen Onstwedder Boys 2. Deze derby werd eenvoudig beslist in het voordeel van SJS 2, einduitslag werd 0-4. 

Op 30 augustus 2022 stond een zeer moeilijke wedstrijd op het programma, uit tegen SV Mussel 1 (zaterdag 4e klasse). Daar waar SJS 1 vorig jaar nog thuis van SV Mussel 1 verloor, werd dit oefenduel afgesloten met een 3-3 gelijkspel. SJS 2 eindigt zo hun oefencampagne ongeslagen en kijkt met zeer veel vertrouwen naar de komende bekerwedstrijden. 

Op zaterdag 3 september was het dan zover en kwam nieuwbakken zaterdagvereniging Hoogezand met haar tweede selectie richting Stadskanaal. De Hoogezandsters werden vorig jaar nog kampioen van de reserve 1e klasse zondag en bleken een maatje te groot voor het tweede. Het werd uiteindelijk 2-6.

Volgende week zaterdag staat de tweede bekerwedstrijd tegen Mamio 3 uit de stad Groningen op het programma.

Back To Top