skip to Main Content

Ook SJS O15-1 overtuigend winnaar van de bekerfase!

JO15-1 JM heeft een verdiende 1e plaats behaald in de bekerfase. Alle 5 wedstrijden tegen Borger, HOVC, SC Stadskanaal, De Treffer en FC Ter Apel ’96 werden gewonnen. Hierdoor zijn ze een ronde verder in de beker. Van harte gefeliciteerd toppers!

JO15-1 JM is een leuk, gezellig en gemotiveerd team bestaande uit 13 jongens en 4 meiden. Twee keer in de week wordt er fanatiek getraind om hun beste voetbal te laten zien tijdens de wedstrijden. Dit dankzij hun trainers Albert en Arjan die alles goed voorbereiden en coachen langs de lijn.

Als beloning werden ze na de laatste wedstrijd getrakteerd op patat en drinken. Ook leuk dat hun oud teamgenootje Rico erbij was om hun aan te moedigen en dit met hun te vieren.

Na de herfstvakantie begint de volgende fase; de competitie. Heel veel succes Sterre, Noa, Sven de J., Daan, Colin, Hugo B., Merel, Hugo E., Floor, Nils, Noah, Teun, Mark, Arend, Sven W., Tijs en Luuk.

Back To Top