skip to Main Content

Mark-Jan Wessels nu gediplomeerd verzorger/sportmasseur

Namens het bestuur, leden en vrijwilligers van SJS feliciteren we Mark-Jan Wessels hartelijk met het behalen van zijn diploma Sportverzorging & Massage. Het afgelopen seizoen investeerde de vereniging in de ontwikkeling en opleiding van Mark-Jan tot gediplomeerd verzorger/sportmasseur.

Het was een pittig schooljaar, maar dat loonde zich uiteindelijk. SJS en Mark-Jan zij beide heel blij dat het is gelukt. Daarmee beschikt SJS de komende jaren over een enthousiaste en ambitieuze verzorger/sportmasseur.

Niet alleen voor de spelers van ons eerste elftal, maar ook voor andere leden die kampen met blessures, sportmedisch advies willen en/of bezig zijn met herstellen na een blessure.

Speciale dank gaat uit naar Jan Boels, Ernst Paul Faber en Bert Molema, die ook dit seizoen Mark-Jan met raad en daad hebben bijgestaan en/of vervangen tijdens trainingsavonden/wedstrijddagen. Mooi hoe dit als vanzelfsprekend is opgepakt!

Nogmaals hartelijk gefeliciteerd, Mark-Jan! We zijn trots op je!

Het bestuur

Back To Top