skip to Main Content

32e Van der Veen Schoolvoetbaltoernooi

Maar liefst 20 teams van 13 verschillende basisscholen strijden woensdagmiddag 17 april om de titel tijdens de 32e editie van het Van der Veen Schoolvoetbaltoernooi bij voetbalvereniging SJS. Om even na 14.30 uur zullen de eerste wedstrijden beginnen.

Ongeveer 200 kinderen uit de groepen 7 en 8 zetten hun beste beentje voor en willen maar wat graag de opvolgers worden van CKC De Klister dat vorige jaar won. Zij zijn deze editie niet van de partij, maar de volgende scholen wel:

 1. RKBS Willibrordschool
 2. OBS De Hagenhofschool
 3. De Oleander
 4. CBS De Verbindingsweg
 5. CBS Anne de Vriesschool
 6. OBS De Musselhorst
 7. CBS de Maarsborg
 8. Meester Neuteboomschool
 9. CBS Oranje Nassauschool
 10. CBS Op de Zandtange
 11. RKBS Sint Antoniusschool
 12. CBS Het Mozaïek
 13. SBO De Baldakijn

Er zullen maar liefst 44 wedstrijden worden gespeeld en de finale staat gepland om 17.20 uur op het hoofdveld aan de Julianastraat. De kantine is de gehele middag geopend, dus we hopen op veel support van klasgenootjes, meesters, juffen, ouders/verzorgers, opa’s en oma’s. Iedereen is van harte welkom!

De winnaar van het toernooi plaatst zich voor de KNVB-regiofinale op woensdag 15 mei.

Klik hier voor alle toernooi-info!

Back To Top