skip to Main Content

Meiden SJS winnen zaalvoetbaltoernooi!

Het gelegenheidsteam SJS MO15 speelde een zaalvoetbaltoernooi in Hoogezand en wonnen glansrijk! Amber (O12), Femke en Cathelijne (O13) en Sterre, Floor en Merel (O15) hebben donderdag 29 december meegedaan aan het Brandsma De Jong Toernooi in Hoogezand. Onder begeleiding van Beatrice Folkers speelden ze in totaal 6 wedstrijden.

De meiden speelden voor het eerst als team samen en lieten mooi en leuk voetbal zien. Er werd fanatiek gevoetbald. In de poulefase werden alle 4 wedstrijden gewonnen met 1-0, 6-0, 1-0 en 5-0. Daarna volgde de kruisfinale tegen Siddeburen. Deze werd vervolgens met 1-0 gewonnen.

In de finale troffen de meiden HS’88. Deze werd uiteindelijk met 2-0 gewonnen. Complimenten voor alle meiden en uiteraard voor Cathelijne die het doel volledig schoon wist te houden.

Gefeliciteerd toppers, we zijn trots op jullie!

Back To Top