skip to Main Content

De bal rolt weer!

De kop is er af voor de selectie elftallen van SJS. Onder leiding van trainer Jos Schaart heeft de 1e selectie van SJS zaterdag 6 augustus de eerste twee trainingen afgewerkt. Ook de 2e selectie is, onder leiding van de nieuwe trainer Roy Breedveld, van start gegaan met een training deze dag. Tussen de twee trainingen door konden de spelers genieten van een verzorgde maaltijd, waarvoor dank aan de mensen van Cosis! 

De komende weken zullen op de dinsdagen en donderdagen weer, als gebruikelijk, trainingen zijn alsook een serie van 4 oefenwedstrijden voor het eerste elftal: 

Zaterdag 13 augustus om 10:00 uur thuis tegen Meedhuizen; zaterdag 20 augustus om 18:30 uur uit naar Nieuw Buinen; dinsdag 23 augustus om 19:30 uur thuis tegen Titan en zaterdag 27 augustus om 19:30 uit tegen SPW. 

Na deze oefenwedstrijden zullen, zoals eerder vermeld, 3 bekerwedstrijden worden afgewerkt, allemaal in de directe omgeving: 

3 september om 14:30 uit tegen SV Mussel; 10 september om 18:30 thuis tegen Damacota (na de Freddy Pranger memorial) en 17 september om 14:30 uit tegen SETA. 

Tussen deze bekerwedstrijden door zal (onder voorbehoud) thuis nog geoefend worden tegen VV Wildervank op dinsdag 13 september om 20:00 uur.  

Het tweede elftal zal ook nog een aantal, nader vast te stellen, oefenwedstrijden afwerken. Na deze oefenwedstrijden wordt gestreden in de beker tegen Hoogezand 2 (thuis om 12:00 uur); tegen Mamio 3 (uit om 12:30 uur) en tegen Wildervank 2 (thuis om 12:00 uur) 

De staf van het eerste elftal zal komend seizoen bestaan uit Jos Schaart (hoofdtrainer); Jan Boels (assistent trainer – 1 x per week); Johannes Koeman (elftalleider), Jorn Rijkens (assistent-scheidsrechter) en een nieuwe verzorger. De naam zal binnenkort bekend gemaakt worden.  

De staf van het tweede elftal zal komend seizoen bestaan uit Roy Breedveld (trainer) en Frank Panneman (elftalleider). Het 2e elftal is nog op zoek naar een assistent-scheidsrechter. Lijkt je dit wat, meldt dit dan even bij Roy Breedveld of iemand van het bestuur.

Het eerste elftal zal na de promotie het vorige seizoen, dit seizoen uitkomen in de 3e klasse – D, en het tweede elftal zal komend seizoen uitkomen in de 2e reserve klasse B. 

Back To Top