skip to Main Content

Zomeravondvoetbal bleek groot succes!

Maar liefst 4 vrijdagavonden was het druk aan de Julianastraat en wat hebben we er allemaal van genoten! De eerste editie van het zomeravondvoetbal werd een groot succes, mede door de zwoele zomeravonden, de strakke organisatie, de vele onderlinge wedstrijdjes en gezelligheid nadien.

Afgelopen vrijdag werd afgesloten onder tropische omstandigheden. SJS 1 en SJS 2 waren de grote afwezigen (zij begonnen hun voorbereiding op het nieuwe seizoen met een trainingskamp in Meppen, Drenthe) en ook SJS 6 moest helaas afhaken vanwege personele problemen.

Niet getreurd, want er werd weer volop gevoetbald. SJS 3 won uiteindelijk poule A door de talenten van JO19-1 achter zich te laten. SJS 35+ legde beslag op de 3e plaats en JO19-2 werd 4e. In poule B toonde SJS 5 zich de sterkste, op de voet gevolgd door SJS 4, SJS G, SJS 45+ en SJS VR.

En zo liet iedereen zich tevreden ploffen op het terras om gezellig af te sluiten met een hapje en een drankje!

Een mooi initiatief en zeker voor herhaling vatbaar! SJS heeft zich weer van haar goede kant laten zien in de regio.

Back To Top