skip to Main Content

Winterprogramma SJS 1

De feestdagen staan voor de deur, de winterstop is gaande dus even geen voetbal in competitieverband. Toch is het winterprogramma voor SJS 1 helemaal rond:

Op zaterdag 12 januari 2019 staat het oefenduel tegen The Gunners uit Breda op het programma. Deze Brabantse ploeg staat onder leiding van trainer en oud-SJS-er Mark Schuiten en verblijven een weekendje in het Noorden des lands. Ze spelen in de 4e klasse zaterdag en bezetten zo halverwege de competitie een 4e plaats.

FVV is een week later de oefenpartner van de ploeg van Otto Halmingh. De wedstrijd zal eveneens gespeeld worden aan de Julianastraat.

Weer een week later kruist SJS 1 de degens met HS ’88. Een tegenstander waar dit seizoen in de bekercampagne een 2-2 gelijkspel werd behaald. Net voldoende voor de tegenstander om de voorronde te overleven, net te weinig voor SJS om door te gaan.

Op zaterdag 2 februari wordt de competitie hervat met de inhaal thuiswedstrijd tegen SVBO.

Later in die maand, op zaterdag 23 februari om precies te zijn, oefent SJS 1 nog tegen SV Mussel, de trotse koploper in de 5e klasse.

 

Back To Top