skip to Main Content

Wegen SJS en Otto Halmingh scheiden

Voetbalvereniging SJS en trainer Otto Halmingh nemen na dit seizoen afscheid van elkaar. In onderling overleg is besloten na drie seizoenen de samenwerking te beëindigen.

Halmingh trad aan in het seizoen 2017-2018 en wist samen met zijn team bijna direct promotie af te dwingen naar de 3e klasse. In de finale van de nacompetitie werd jammerlijk verloren in de allerlaatste minuut van het Friese VIOD uit Driezum. Vorig seizoen eindigde SJS op een ietwat teleurstellende 5e plaats. De ploeg gaf op beslissende momenten niet thuis.

In SJS’ vierde seizoen in de 4e klasse blijft de ambitie om mee te doen voor de prijzen onverminderd als hoogste prioriteit staan. Bestuur, staf en spelers hebben aangegeven vol te gaan voor het maximaal haalbare. Met de huidige 6e plaats op slechts 3 punten achterstand van de nummer drie is dat zeker geen onhaalbare kaart.

Het bestuur beraadt zich de komende periode over een geschikte opvolger.

 

 

Back To Top