skip to Main Content

Wedstrijdsponsor: Apperlo Hout & Montage Bouw

Zaterdag 26 mei 2018 is Apperlo Hout & Montage Bouw uit Nieuw-Buinen wedstrijdsponsor bij het duel SJS – SIOS. Voor de wedstrijd aan wordt er op verschillende manieren reclame gemaakt voor het bedrijf van Christian Apperlo.

Apperlo Hout & Montage Bouw doet alles op het gebied van onder andere blokhutten, tuinhuisjes en overkappingen. Christian Apperlo, oud eerste elftal voetballer bij SJS, kan het allemaal. Wilt u alleen nieuw dakleer op uw tuinhuisje hebben? Ook dan bent u bij Christian Apperlo op het juiste adres. Dus als u bijvoorbeeld een overkapping wil hebben? Neem dan direct contact op met deze geweldige timmerman!

Wilt u ook sponsor zijn bij een wedstrijd van SJS 1? Neem dan contact op met de sponsorcommissie van SJS via sponsoring@vvsjs.nl. Wij kunnen u vertellen wat de mogelijkheden zijn.

Back To Top