skip to Main Content

Vrijwilligerscrew Parkwijkdag rond!

Op zaterdag 26 mei a.s. is voetbalvereniging SJS vertegenwoordigd tijdens de Parkwijkdag. Een gezellige markt met allerlei partners uit de wijk, de gehele dag muziek vanuit de koepel, een springkussen en ijskraam voor de kleinsten in het Julianapark.

SJS doet weer mee in de wijk en op voorhand wil het bestuur de volgende crew bedanken voor hun medewerking om dit tot een succes te maken: Sissy de Vrij, Dina Frikken, Ritzo ten Cate, Froukje Oosting, Rolinda Hofman, Marloes Nieveen, Angela Schuiling en Aad Nieveen.

Het bestuur vindt het super dat er in ruime mate gehoor gegeven is aan onze oproep!

Zij zullen gedurende de dag SJS vertegenwoordigen en droge worsten en SJS-artikelen gaan verkopen, flyeren met o.a. de activiteitenkalender 2018-2019 en de nieuwe populaire voetbalvorm voor een nieuwe doelgroep! Tevens zullen we onze donatiekaarten meenemen voor het project Pimp de kantine en hopen daar nog wat extra inkomsten voor te genereren.

Vooruitlopend op de weersvoorspellingen belooft het een mooie dag te worden! Heb je dus even tijd, bezoek dan ook de Parkwijkdag.

 

Back To Top