skip to Main Content

Versoepeling per 3 maart, update

Afgelopen week is er veelvuldig overleg geweest tussen het bestuur, de technische commissie en trainers om te komen tot een programma waarin de mogelijkheid wordt geboden aan alle leden tot 27 jaar weer de draad van het ‘normaal’ trainen en voetballen op te pakken. Ook is er gekeken naar de mogelijkheden om leden vanaf 27 jaar betrokken te houden bij de te organiseren activiteiten.

De uitkomsten zijn de volgende:

  • Alle reguliere teams zoals ingedeeld aan de start van het seizoen 2020-2021 hebben weer een vaste trainingsavond voor spelers onder 27 jaar (dat geldt voor de selecties van SJS 1 en 2, een samengestelde groep voor spelers uit SJS 3 t/m 6, G-voetbal en dames)
  • Op zaterdagen worden er vanuit de TC en de trainers activiteiten georganiseerd voor spelers tussen 18 en 27 jaar. Deze activiteiten kunnen bestaan uit een wedstrijd 11-tegen-11 (ingedeeld op sterkte) of wedstrijdjes 7-tegen-7
  • De oudste jeugdteams doen hier ook in mee, dus JO17-teams en JO19-teams
  • Spelers boven 27 jaar kunnen deelnemen aan trainingen, maar gescheiden en op afstand van de groep onder 27 jaar (de trainers hebben hiervoor creatieve oplossingen en oefeningen bedacht om ze zo ook een programma te kunnen blijven bieden)
  • De technische commissie in de personen van Johan Schuur en Roy Breedveld zijn het centrale aanspreekpunt
  • De van kracht zijnde Coronamaatregelen blijven leidend, dus heb je klachten, ben je in afwachting van een test of zelfs positief getest (of een huisgenoot), dan blijf je gewoon thuis

Laten we samen weer een mooie stap in de goede richting zetten.

Back To Top