skip to Main Content

Trots op Adri van der Vegt

Twee jaar geleden viel de eer te beurt aan Jan Baas, maar nu was het Adri van der Vegt die een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mocht nemen van burgemeester en oud-SJS-er Klaas Sloots. Adri mag zich nu Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen. Een titel die hij met veel trots draagt.

Op deze bewuste maandagochtend was het geen enkel moeite om Adri naar het sportpark aan de Julianastraat te lokken. Hij maakt namelijk deel uit van de vaste onderhoudsploeg die zich altijd al op maandagochtend verzamelt om allerhande klussen te doen. Adri wist dus ook totaal niet wat hem te wachten stond.

Totaal overvallen en verrast was hij door zijn familie en vrienden. Burgemeester Sloots sprak hem toe en vrouwlief Joke had de eer om de onderscheiding bij haar man op te spelden.

Joke spelt Adri zijn Koninklijke onderscheiding op
Burgemeester Sloots was sinds jaren weer terug op sportpark Julianastraat

Namens het bestuur, leden en vrijwilligers van SJS nogmaals hartelijk gefeliciteerd, Adri. We zijn trots op je!

Back To Top