skip to Main Content

Teleurstelling alom, nederlaag in derby

SJS had zich een betere start van de competitie gewenst, maar droop af met een 1-2 nederlaag tegen Onstwedder Boys. Een doelpunt in blessuretijd liet de ploeg van trainer Schaart met lege handen achter. En dat was, gezien het spelbeeld, onnodig.

De sfeer zat er goed in voorafgaand aan het eerste competitieduel. Het publiek, dat in grote getale op deze wedstrijd was afgekomen, werd getrakteerd op vuurwerk, blauwe rookbommen en harde knallen op de competitiekraker kracht bij te zetten.

SJS en Onstwedder Boys deden deze wedstrijd weinig voor elkaar onder en de meest gelukkige ging er met de overwinning van door. Een lang wedstrijdverslag over deze wedstrijd zal er niet komen, want het vizier moet op aankomende zaterdag.

Daar zal SJS moeten reageren in de uitwedstrijd tegen Nieuw-Balinge. Van onderschatting zal geen sprake zijn, want eens te meer beleefde SJS daar moeilijke middagen. Desondanks is het aan haar stand verplicht om met drie punten van het veld af te stappen.

Voor een wedstrijdverslag en foto’s, klik hier!

Back To Top