skip to Main Content

Team kantinebeheer weer op volle sterkte!

Wat zijn we blij te kunnen aankondigen dat het team kantinebeheer weer op volle sterkte is! Nadat Niels Wilting, na jarenlang de kantine te hebben bestierd, aangaf na dit seizoen te willen stoppen, ging het bestuur op zoek naar directe versterking voor Natasja Kruize. En dat is gelukt, met name door de inspanningen en goede werving van bestuurslid Carina La Fleur-Klein!

Met ingang van het nieuwe seizoen komen Marloes Nieveen en Annet Doppler het team kantinebeheer versterken! Dames die we allemaal al langer kennen binnen de SJS-familie uiteraard. En dus nu samen met Natasja Kruize de kantine gaan runnen.

Als bestuur zijn we erg blij dat vóór de zomer de vacatures zijn ingevuld en we bij de start van het nieuwe seizoen direct kunnen gaan knallen.

Beide dames gaan binnenkort op voor het diploma Sociale Hygiëne, een vereiste om te mogen beginnen. Veel succes en superblij met jullie als versterkingen!

Back To Top