skip to Main Content

SJS vraagt aandacht voor Stichting Steun 22Q11

Sporten lijkt voor velen zo vanzelfsprekend! Je wordt lid van de plaatselijke voetbalvereniging en kunt direct wekelijks naar de trainingen en op zaterdag een wedstrijd spelen. Toch gaat die vlieger niet voor iedereen op en daarom vraagt voetbalvereniging SJS aandacht voor de Stichting Steun 22Q11.

Wat is 22Q11?
Het 22q11.2 deletiesyndroom is een genetische aandoening. Het syndroom komt zowel voor bij jongens als bij meisjes. De genetische variatie is vanaf het allereerste begin van de ontwikkeling, de conceptie, aanwezig. Klik hier voor een uitgebreidere uitleg.

Hoe steun je de stichting?
Er zijn verschillende manieren om de stichting te steunen. Ga naar de website om te kijken wat de mogelijkheden zijn. Klik hier.

Voetbalvereniging SJS onderstreept het belang van sporten voor ieder individu, jong of oud. We streven een leven lang voetballen na en hoe mooi is het wanneer je ook medelanders met een beperking de mogelijkheid kan bieden om te voetballen, op welk niveau en op welke manier dan ook.

Wil je meer weten over Stichting Steun 22Q11, klik dan hier.

Back To Top