skip to Main Content

SJS start met vrouwenelftal op zaterdag!

Met ingang van het seizoen 2019-2020 start voetbalvereniging met vrouwenvoetbal op zaterdag. In de vrijdagavond 7×7-competitie beschikt SJS momenteel over drie 7-tallen, waarvan een groot deel te kennen heeft gegeven graag in een heus elftal in de zaterdagcompetitie te willen gaan starten. Na overleg met het bestuur is afgelopen week besloten daadwerkelijk te gaan starten in het nieuwe seizoen.

We zijn als bestuur en vereniging erg blij dat we een fanatiek, enthousiast en gezellig vrouwenelftal mogen verwelkomen op de zaterdag! Een echte aanwinst voor ons toch al brede aanbod qua voetbal.

Als er vrouwen interesse hebben om zich aan te melden voor dit elftal of meer informatie willen, dan kan contact opgenomen worden met Annelies Jeuring op 06 – 31 94 15 67.

 

Back To Top