skip to Main Content

SJS start 4×4 mini-competitie voor de jongste jeugd

En weer was daar een persconferentie en weer worden we uitgedaagd om creatief te blijven en het ‘voetballen’ aan de gang te houden. En weer komen onze jeugdtrainers met goede ideëen om de kinderen aan het sporten en dus bewegen te houden, want bewegen is en blijft gezond!

Vanaf aankomende zaterdag start de 4×4 mini-competitie voor alle spelertjes in de leeftijdscategorieën JO8 t/m JO11. Tussen 10.00 en 11.00 uur voetballen ze in gemixte teams tegen elkaar en vallen er punten te scoren voor de overwinning, een gelijkspel en de gemaakte doelpunten. Voor alle spelertjes wordt individueel bijgehouden hoeveel punten ze scoren.

De mini-competitie wordt verdeeld over 3 zaterdagochtenden gespeeld, te weten 7, 14 en 21 november. Op de laatste zaterdag vindt er een heuse prijsuitreiking plaats met in iedere leeftijdscategorie de overall winnaar van de mini-competitie.

Naast de doordeweekse trainingen blijven de kinderen zo ook op de zaterdagochtend lekker aan het bewegen!

We maken er weer het beste van!

Back To Top