skip to Main Content

SJS Oldstars spelen toernooi in Groningen

Vrijdag reisden de SJS Oldstars af naar Groningen voor een gezellig toernooi. De weersomstandigheden waren perfect te noemen, de zon scheen volop. Voorafgaand aan het toernooi werd een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Bert van der Schoot, de teammanager van de Oldstars.

Met tegenstanders als Harlingen, Coendersborg, FC Emmen, FC Groningen, Kardinge en Blauw Wit ’34 uit Leeuwarden mocht het met recht een sterk deelnemersveld worden genoemd. SJS Oldstars misstond in zijn geheel niet in en won 3 van haar 4 wedstrijden.

Ook werd er nog een generatiekloof overbrugt. SJS Oldstars troffen de G-kids van FC Groningen. Krijn Verweij trapte daarin sinds lange tijd weer tegen een bal.

Al met al werd het een geslaagde middag en zo zie je maar weer dat SJS Oldstars ook in tijden van Corona elkaar weer weet te vinden en te genieten van het mooiste spelletje van allemaal, voetbal…

Back To Top