skip to Main Content

SJS Oldstars, een leven lang voetbal!

Al sinds de oprichting van SJS Oldstars in december 2018 zijn de heren voetballers erg gemotiveerd en staan ze iedere woensdagochtend met elkaar op het veld. Er wordt niet vaak een dagje overgeslagen. Weer of geen weer, in de kantine is het ook gezellig (vooraf en na de training).

Het virus verspreidde zich steeds verder buiten de plaatselijke grenzen van Stadskanaal, want vanuit nabijgelegen plaatsen kwamen de heren op leeftijd een kijkje nemen om zich uiteindelijk aan te sluiten bij de SJS Oldstars. Zo ook gold dit voor Peter uit Ter Apel.

Hij vierde afgelopen week zijn 80e verjaardag, maar voetbalt nog gewoon mee. Fit en vitaal, goed voor lichaam en geest. Zo langzamerhand buigt het bestuur zich over het wijzigen van de slogan.

Straks is het niet meer ‘SJS, net even anders!’, maar gaan we dat combineren met ‘SJS, een leven lang voetbal!’

Namens het bestuur feliciteren wij Peter uiteraard nog van harte!

Back To Top