skip to Main Content

SJS maakt er weer het beste van!

Het blijft behelpen, ook op ons sportpark! Desondanks maakten alle trainers er weer het beste van deze zaterdag. Al is het alleen om de jeugd aan het sporten te houden en lekker actief met elkaar bezig te zijn. Echter, zo langzamerhand smachten we weer naar een echte voetbalzaterdag!

We zijn dankbaar voor de creativiteit, de inzet en het enthousiasme van onze (jeugd-)trainers, want die staan er toch iedere keer maar weer om leuke activiteiten te organiseren voor onze leden. Zo ook deze zaterdag in mei.

Ouder-/kindvoetbal, oefenwedstrijdjes onderling, een mixtoernooi voor zowel JO9 t/m JO13 als JO19, SJS 1 en 2. Het was in die zin weer veel bedrijvigheid aan de Julianastraat, maar niet zoals we zo ontzettend graag weer willen.

Er werden ook nog leuke foto’s gemaakt van de jongste jeugd, klik hier voor de kiekjes!

Back To Top