skip to Main Content

SJS Kaboutervoetbal start weer!

Op de velden van ons sportpark start vanaf aankomend weekend weer SJS Kaboutervoetbal! Ben jij minimaal 4 jaar oud en wil je heel graag op voetbal? En mag dat ook van je papa en mama? Kies dan voor de gezelligste vereniging van de Kanaalstreek waar je jouw eerste stappen op het voetbalveld gaat zetten.

Iedere zaterdagochtend tussen 09.00 en 09.45 uur kun je je heerlijk uitleven op het voetbalveld, eventueel samen met je vriendjes en vriendinnetjes. Trainers Jesper en Marc leren jullie de eerste voetbaltrucjes en doen leuke voetbalspelletjes met de groep.

Wil je graag meedoen, vraag dan direct aan je ouders of het vanaf aankomende zaterdag al mag. Opgeven of meer informatie, mail met coördinator Mireille Halmingh via mireille_halmingh@live.nl of jeugdcommissie@vvsjs.nl.

We hopen op je komst! Tot snel!

 

Back To Top