skip to Main Content

SJS JO8-2 speelde geweldig

Gisteren begon ook de bekercompetitie voor SJS JO8-2. Met de nieuwe leider Richard Buirs en het prachtige nieuwe tenue aangetrokken, werd het team eerst mooi op de foto gezet door huisfotografe Brigitte de Wijk.

Daarna begon de wedstrijd tegen FC Ter Apel ’96 JO8-3 op het jeugdveld. De kinderen hadden er zichtbaar zin in en begonnen voortvarend aan de wedstrijd. Het telraam moest er vandaag aan te pas komen, want de doelpunten vielen als rijpe appeltjes van de boom. Met name Jesse en Tobias hadden het vizier vandaag op scherp staan. Maar ook Ivan en Twan maakten mooie doelpunten.

Ook Roy, Sarah en Quinn speelden goed mee en er stond echt een team op het veld. De overwinning viel hoog uit, maar ook FC Ter Apel ’96 wist bij het penalty schieten een aantal mooie goals te scoren.

Het was een mooie wedstrijd met mooie doelpunten en acties van onze toppers. Ga zo door SJS JO8-2!

Een vader

Back To Top