skip to Main Content

SJS JO19-1 is WINTERKAMPIOEN!!!

Wat niemand meer had verwacht, gebeurde toch! SJS JO19-1 mag zich kronen tot winterkampioen van de 1e klasse. Het was daarbij afhankelijk van het resultaat in de wedstrijd WVV JO19-2 tegen virtueel koploper Nieuw Buinen JO19-1.

Bij een gelijkspel of verlies van de Bunermonders zou de ploeg van coach Jan Boels alsnog aan het langste eind trekken en zo geschiedde. WVV won met 4-3 en zo kon de champagne worden ontkurkt. SJS JO19-1 eindigde bovenaan met 22 punten uit 10 wedstrijden.

En dat is razendknap wanneer je beseft dat er een behoorlijk aantal tweedejaars JO17-spelers versneld zijn doorgeschoven aan het begin van dit seizoen!

Namens het bestuur feliciteren wij Jan Boels, Bert Kingma, Nick Horlings en alle spelers van SJS JO19-1 met de behaalde wintertitel. We zijn enorm trots op jullie! Proficiat!

 

Back To Top