skip to Main Content

SJS introduceert Walking Football

Voetbalvereniging SJS wil met ingang van het nieuwe seizoen 2018-2019 het zogenaamde ‘Walking Football’ introduceren! Hiermee wil SJS de sociale verbinding, vitaliteit/gezondheid en maatschappelijke betrokkenheid onder senioren bevorderen en stimuleren!

Wat is Walking Football?

  • Een nieuwe voetbalvorm voor actieve en sportieve 60-plussers
  • Op een kwart speelveld wordt er wandelend gevoetbald
  • Er worden geen slidings gemaakt
  • De bal mag niet boven heuphoogte komen

Voetbal is van en voor iedereen
Voetbalvereniging SJS vindt het belangrijk dat iedereen de mooiste sport ter wereld kan (blijven) beoefenen. Bij ons is het voetbal van en voor iedereen! Op het veld, maar ook juist na afloop! We maken er vrienden voor het leven en vormen zo samen de vereniging.

Heb je interesse?
Ben jij die actieve en sportieve 60-plusser en heb je interesse in een introductietraining? Mail dan je persoonlijke gegevens (naam, telefoonnummer en e-mailadres) naar bestuur@vvsjs.nl. In het nieuwe voetbalseizoen willen we een introductietraining organiseren, zodat je kan kennis maken met deze nieuwe voetbalvorm.

 

Back To Top