skip to Main Content

SJS G1 bijna zeker van de titel!

Aankomende zaterdag is het zover! Bij winst op SC Bolsward G1 is SJS G1 kampioen van de najaarscompetitie. De mannen van trainer/leider Ugo Mulder en leider Bart Romijn kan de titel bijna niet meer ontglippen, maar natuurlijk moet de winst eerst nog even over de streep getrokken worden!

Tegen de nummer laatst, SC Bolsward G1, lijkt dat een makkie maar van onderschatting mag geen sprake zijn. SJS G1 voert de ranglijst aan met 6 winstpartijen en 2 verliespartijen. De enige overgebleven concurrent, Kids United G1G, heeft vier verliespunten meer.

Kom dus allen naar sportpark Julianastraat om SJS G1 aan te moedigen en hopelijk hen de titel te zien binnenhalen. De wedstrijd begint om 12.45 uur en wordt gespeeld op het kunstgrasveld.

Back To Top