skip to Main Content

SJS G naar Noordlease G-voetbaldag FC Emmen

In samenwerking met betaald voetbalclub FC Emmen en 1% FairShare partner Noordlease en Fonds Gehandicaptensport vindt op 28 april a.s. de Noordlease G-voetbaldag plaats. Nagenoeg alle G-voetballers van SJS zullen daar aan gaan deelnemen. Onder het motto: “Verbeter je voetbalskills!” krijgen de deelnemers een sportieve en volledig gratis verzorgde dag voorgeschoteld. Nadat de spelers een ontvangst hebben gekregen in de supportershome van FC Emmen krijgen ze een fraai tenue uitgereikt, waarna er clinics volgen. Na het douchen wacht hen een heerlijke warme maaltijd en mogen ze plaats nemen op de tribune voor de wedstrijd FC Emmen tegen Jong Utrecht.

De banden met FC Emmen en het G-voetbal bij SJS werden onlangs al stevig aangehaald doordat FC Emmen partner wordt van de Freddie Pranger Memorial, het G-voetbaltoernooi van SJS dat op 1 september plaats vindt. FC Emmen wil die dag prominent aanwezig zijn met spelers, een stand en mooie prijzen.

Back To Top