skip to Main Content

SJS en Cosis maken zich op voor NLDOET

Voetbalvereniging SJS en Cosis bundelen op vrijdag 10 maart de krachten voor NLDoet van het Oranjefonds. Op initiatief van Cosis en de onderhoudsploeg werd de activiteit aangemeld en konden vrijwilligers zich inschrijven om mee te helpen. En dat is uitstekend gelukt!

Ondanks dat de weersvoorspellingen niet zo gunstig zijn, zullen een grote groep vrijwilligers morgen ervoor zorgen dat het voetpad opnieuw betegeld wordt, het terrein wordt opgeruimd en schoongemaakt en de kleedkamers een grondige schoonmaakbeurt ontvangen.

De cliënten en begeleiders van Cosis zorgen voor iets lekkers bij de koffie en een goed verzorgde lunch!

Weer een prachtig voorbeeld van hoe meerdere partijen elkaar vinden en gemeenschappelijk de handen uit de mouwen steken!

Het bestuur van SJS is zeer blij en verheugd met deze actie(s)!

Veel succes morgen!

Klik hier voor meer informatie over NLDoet!

Back To Top