skip to Main Content

SJS-bestuur verwelkomt nieuw gezicht!

Met ingang van seizoen 2019-2020 versterkt het SJS-bestuur zich met Jeroen Klein. We zijn zeer verheugd met de snelle invulling van de vacature. Het geeft aan dat we onze zaakjes goed op orde hebben en SJS (weer) een vereniging is waar velen een stapje harder voor willen lopen.

Jeroen is 38 jaar en werkzaam in de Aftersales bij Autobedrijf Ambergen. Hij is getrouwd met Priscilla en beiden zijn reeds actief binnen de poorten van SJS. Ze begeleiden SJS JO9-1, waar hun beide kinderen voetballen. Daarnaast speelt Priscilla bij de SJS vrouwen.

De laatste twee bestuursvergaderingen van het huidige seizoen zal Jeroen reeds aansluiten om alvast wat ingewerkt te raken in het reilen en zeilen van de club. Na de zomer zal hij volle bak meedraaien als algemeen bestuurslid. Samen met de andere bestuursleden zal er een herschikking van portefeuilles plaatsvinden.

We zijn dankbaar voor deze jonge aanwas in ons toch al jonge bestuur! Welkom Jeroen en veel succes en plezier.

Back To Top