skip to Main Content

Nieuwe website SJS online!

Na maanden van voorbereiding is het zover: de nieuwe website van SJS is online! Een moderne, eigentijdse en gebruiksvriendelijke website met een herkenbaar SJS-gezicht. De website is ontwikkeld door het bedrijf VOS Systems uit Nieuw Buinen.

Nieuwsgierig naar wat de website allemaal te bieden heeft? Neem dan een kijkje op de diverse pagina’s die eenvoudig te bereiken zijn via het navigatiemenu.

Goed om te weten is dat de website zich automatisch aanpast aan het apparaat waarop deze bekeken wordt. Of er nu gebruik wordt gemaakt van de mobiele telefoon, tablet, laptop of PC, de weergave van de SJS-site wordt automatisch aangepast voor een optimaal gebruiksgemak.

Vragen of opmerkingen over de nieuwe website? Stuur dan een mailtje naar de webredactie via webredactie@vvsjs.nl.

Back To Top