skip to Main Content

Nieuwe sponsoren voor SJS Oldstars

De oprichting van SJS Oldstars blijkt tot dusver een gouden greep en is zeer succesvol te noemen. Ruim 30 fanatiekelingen op papier, iedere woensdagochtend ruim 20 Oldstars aanwezig. En als er niet gevoetbald kan worden vanwege de weersomstandigheden, dan verzinnen de heren wel een alternatief.

Inmiddels wordt er vooruitgekeken naar deelname aan een aantal toernooien en zijn er nieuwe sponsoren gevonden voor een nieuw tenue.

Nieuwe sponsoren
Stukadoorsbedrijf Nanninga uit Nieuw-Buinen en DealerAuto’s uit Emmen hebben allebei een mooie financiële bijdrage toegezegd om SJS Oldstars in het nieuw te steken!

 

Hartelijk dank namens voetbalvereniging SJS en welkom bij de club!

Toernooi
Het eerste toernooi voor de Oldstars vindt plaats op vrijdag 22 februari aanstaande. Op uitnodiging van SC Cambuur en SC Heerenveen doet SJS Oldstars voor het eerst mee aan het Walking Football Krokustoernooi. We wensen de mannen veel succes en plezier, maar dat gaat vast en zeker lukken.

Back To Top