skip to Main Content

Nieuwe sponsor: Autopoets en -schadebedrijf Drentse Poort

Voetbalvereniging SJS heet Autopoets en -schadebedrijf Drentse Poort hartelijk welkom als nieuwe sponsor! Laat je als lid van SJS je auto poetsen of schade herstellen, dan komt 10% ten goede aan de clubkas. Een echte win-win situatie dus.

Bezoek ook eens de Facebookpagina voor werkelijk prima recensies: https://www.facebook.com/autopoetsschade/

Recentelijk liet ook voorzitter Marc van der Aa zijn auto reinigen en poetsen bij Drentse Poort. ‘Ik ben dik en dik tevreden met het resultaat! De auto ziet er weer als nieuw uit van binnen en buiten. En de haal- en brengservice is helemaal top. Ik kan het iedereen aanraden.’

Autopoets- en schadebedrijf Drentse Poort is gevestigd aan Drentse Poort 23G te Nieuw-Buinen.

 

Back To Top