skip to Main Content

Koninklijke onderscheiding voor Jan Baas

Vanochtend was het dan zover! Een zeer heuglijk moment voor onze eigen Jan Baas. Hoewel hij tot kort voor het daadwerkelijk moment geen idee had, was hij zichtbaar aangedaan door de vele familie, vrienden en kennissen welke Jan aantrof in de kantine.

Waarnemend burgemeester Froukje de Jonge sprak Jan met lovende woorden toe en benoemde hem uiteindelijk tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Een eer, die Jan volledig toekomt en we hoeven zeker niet uit te leggen waarom dat is.

Na de mooie woorden van de waarnemend burgemeester volgde een korte toespraak van voorzitter Marc van der Aa en kon Jan, samen met Sieka en zijn kinderen, rustig napraten met familie en vrienden onder het genot van koffie en gebak.

Namens het voltallige bestuur van voetbalvereniging SJS en namens alle leden feliciteren wij Jan Baas heel hartelijk met deze prachtige onderscheiding! Het komt hem volledig toe en we hopen Jan nog vele jaren op het sportcomplex aan de Julianastraat te mogen begroeten.

Back To Top