skip to Main Content

Klaverjassen bij SJS kan ook weer!

Voor de fanatieke klaverjassers onder ons is er heuglijk nieuws, want kaartclub SJS begint weer. Wat later dan we normaal gesproken gewend waren, maar door Corona lag het klaverjassen als sinds maart 2020 helemaal stil.

Vanaf aankomende vrijdagavond 15 oktober kan er weer naar hartelust worden geklaverjast in de kantine, maar een geldige QR-code is wel verplicht! Het bestuur van de kaartclub SJS wil geen risico’s nemen en we verwachten van een ieder dat hij/zij zich aan deze maatregel houdt.

De speelkalender voor het kaartseizoen 2021-2022 is als volgt:

Vrijdag 15 oktober
Vrijdag 29 oktober
Dinsdag 9 november (eenmalig op dinsdag)
Vrijdag 26 november
Vrijdag 10 december
Vrijdag 17 december (kerstkaarten)
Vrijdag 7 januari
De overige data in 2022 zullen later bekend gemaakt worden.

We hopen jullie weer in goede gezondheid te mogen ontmoeten en weer een kaartje te leggen met elkaar.

Henk, Adri en Piet

Back To Top