skip to Main Content

KAMPIOENEN: SJS G1!

SJS G1 is kampioen van de najaarscompetitie geworden! Met een overtuigende 7-1 overwinning werd SC Bolsward G1 aan de zegekar gebonden en is SJS G1 niet meer te achterhalen door de concurrentie. Een uitstekende teamprestatie van het team onder bezielende leiding van Ugo Mulder en Bart Romijn.

Met werkelijk prachtige aanvallen en dito goals had SJS G1 weinig te duchten van de tegenstander, zodat na het laatste fluitsignaal de felicitaties in ontvangst konden worden genomen. Voorzitter Marc van der Aa, secretaris Jan Kruize en commercieel verantwoordelijke Frank Boels reikten de medailles en bloemen uit en spraken het team toe.

In de kantine bleef het lang gezellig met de nodige versnaperingen aangeboden door het bestuur van SJS.

Hartelijk gefeliciteerd nogmaals, we zijn trots op jullie!

Back To Top