skip to Main Content

KAMPIOENEN: SJS JO15-1

Onder barre weersomstandigheden speelde SJS JO15-1 haar kampioenswedstrijd van de najaarsreeks tegen SJO ZVC ’14 JO15-1. Op het hoofdveld aan de Julianastraat werd het al gauw duidelijk dat het team van trainers Wouter Rozema en Marciano Draijer weinig aan het toeval zouden overlaten.

Met overtuiging werd de wedstrijd over de streep getrokken en konden de champagneflessen worden ontkurkt. Het werd maar liefst 5-1 en met nog één wedstrijd te gaan tegen de nummer twee SJO Oldambt JO15-1 kan SJS niet meer worden ingehaald.

Het najaarskampioenschap werd uitbundig gevierd en we benijden de wasvrouw van JO15-1 dan ook absoluut niet.

In de middag trok het team er gezamenlijk op uit en zo kon er nog wat langer worden genoten van het binnenhalen van de titel. Het bestuur feliciteert trainers Wouter Rozema, Marciano Draijer, leider Frank Boels en alle spelers hartelijk met het behalen van dit mooie resultaat. Ga zo door met zijn allen!

Klik hier voor de andere foto’s!

Back To Top