skip to Main Content

Het bestuur verwelkomt Jesse Mik

Het bestuur is bijzonder verheugd om te melden dat Jesse Mik zal toetreden als bestuurslid met de portefeuille Onderhoud en beheer van gebouwen en terrein. Met de toetreding van Jesse kunnen we ook mooie stappen zetten richting de toekomst en onze onderhoudsploeg wat meer ontlasten van deze taak.

Jesse is een rasechte SJS-er en met zijn jonge leeftijd zet ook de verdere verjonging van het bestuur door. Inmiddels kunnen we stellen dat we echt klaar zijn voor de toekomst met een gemiddelde leeftijd van 38,5 jaar!

De samenwerking tussen de ‘oudere’ generatie en de ‘nieuwe’ generatie bestuursleden gaat bij SJS hand in hand om zo de toekomst van onze mooie club een enorme boost te geven.

Jesse, hartelijk welkom in het bestuur en we wensen je een hele fijne tijd toe!

Namens het bestuur,

Marc van der Aa
Voorzitter

Back To Top