skip to Main Content

Geweldige zaterdag bij Poiesz!!!

 

 

 

 

 

 

 


Onze toppers in de Poiesz afgelopen zaterdag!

Wat deed het ons als bestuur goed om te zien hoe de promotie van onze vereniging afgelopen zaterdag verliep bij Poiesz! Wat een enthousiasme en wat een power!! Zoveel power zelfs dat er geen slagroomsoes meer te bekennen wat in de supermarkt en we over moesten stappen op tompouces.

En met een geweldig resultaat, want inmiddels staan we in de tussenstand bovenaan:

klik op de afbeelding voor een vergroting

Het bestuur wil graag onze supervrijwilligers bedanken voor hun inzet van afgelopen zaterdag. Dus Roelien Sybesma, Debbie Molag, Remco Rosing, Bram van Vondel, Zowie Rosing, Sanne Rosing, Sterre Heeling, Ticho van der Laan en Mathilde Rosing: HEEL ERG BEDANKT! We waarderen het enorm!

Tevens wil het bestuur iedereen bedanken die afgelopen zaterdag de moeite heeft genomen om die heerlijke slagroomsoezen te kopen en de sponsormuntjes in de koker van voetbalvereniging SJS te gooien.

Aanbiedingen van komende week

Klik op de afbeelding voor een vergroting

De jeugdsponsoractie loopt nog tot 8 april a.s., dus zolang mogen de sponsormuntjes uiteraard bij voorkeur in onze koker belanden.

Back To Top