skip to Main Content

Geslaagde winterclinic voor de SJS-jeugd!

Afgelopen zaterdag stond de laatste officiële activiteit op het programma voor onze jongste generatie voetballers. Van kabouters tot en met JO11 deden er maar liefst 65! kinderen mee aan de verschillende voetbalspelletjes. Na afloop was er voor iedereen een klein cadeautje en patat met ranja.

Al met al werd het een geslaagde ochtend, want het plezier spatte er vanaf. Onder begeleiding van een groot aantal enthousiaste jeugdtrainers konden de kinderen lekker fanatiek aan de slag. En in deze tijd is het zo belangrijk om lekker te blijven bewegen, want de kinderen kunnen verder al zo weinig. Er waren ook een behoorlijk aantal vriendjes en vriendinnetjes, waarvan we natuurlijk hopen dat ze lid worden. Dat kan via onze website. Ga naar https://www.vvsjs.nl/lid-worden/.

Daarom benadrukken we maar nog een keer hoe blij we zijn met onze vrijwilligers, die dit toch weer mooi voor elkaar hebben gekregen. Voor een foto-impressie, klik hier.

Back To Top