skip to Main Content

Geslaagde Koningsspelen 2019

Vandaag was sportpark Julianastraat het decor van de Koningsspelen 2019 voor de bovenbouw van de RKBS Willibrordschool in Stadskanaal. Tientallen kinderen kwamen vanochtend, na de opening en het Koningsontbijt, op de fiets naar het sportpark.

De hele dag stond in het teken van sport en spel. Onder begeleiding van de meesters, juffen en hulpouders konden de kinderen naar hartenlust sporten. Zo werd er gevoetbald uiteraard, maar ook korfbal, slagbal, volleybal, touwtrekken, spijkerbroek hangen, eieren lopen en ring gooien stonden op het programma.

Het werd een zeer geslaagde editie van deze Koningsspelen, het weer was redelijk goed en iedereen was na afloop erg enthousiast.

Het werd uiteindelijk een mooi samenwerkingsverband tussen onderwijs en lokale sportverenigingen. RKBS Willibrordschool, voetbalvereniging SJS als gastheer en het leveren van materialen, net VC Tyfoon en Stadskanaal ’74 zorgden er gezamenlijk voor dat het zeker voor herhaling vatbaar is.

Back To Top