skip to Main Content

Dak en Gevel Noord, BEDANKT!

Tja, je hebt het wellicht al wel gelezen op onze Facebook-pagina, maar stonden ze ineens. De mannen van Dak en Gevel Noord, op de stoep bij ons om geheel belangeloos ons sportpark een grondig schoonmaakbeurt te geven.

Op initiatief van Rick Niemeijer werd onze penningmeester Jaap Klein gecontact en het duurde niet lang of de hogedrukreinigers deden volop hun werk. De reclameborden, doelpalen, zonnepanelen, tegelpaden en gevel en daken werden keurig schoongespoten en zo lag na een dagje werk sportpark Julianastraat er weer blinkend bij.

Namens het bestuur danken we Dak en Gevel Noord, gevestigd aan de Wagenmaker 4 te Stadskanaal, nogmaals voor de verrichte arbeid en vinden we het geweldig om te zien hoe we elkaar in deze moeilijke tijden toch op deze manier de helpende hand toesteken.

Meer informatie over Dak en Gevel reiniging, ga dan snel naar https://www.dakcoatingnoord.nl/.

Back To Top