skip to Main Content

Coronaprotocollen SJS-teams en bezoekende teams

Het voetbalseizoen komt zo langzamerhand weer volledig op stoom en dat maakt de uitdaging om alles in goede banen te leiden voor het bestuur en vrijwilligers steeds ingewikkelder. We doen ons best, maar vragen wederom om jouw hulp als voetballer, trainer of leider.

Het bestuur heeft protocollen opgesteld voor bezoekende teams, maar ook protocollen voor haar eigen teams. Hierbij zie je ze allemaal op een rijtje. Vanuit het bestuur zullen de protocollen vóórafgaand aan wedstrijden worden gedeeld met de bezoekende teams. We waarderen het dat alle trainers en leiders van onze eigen teams ook een oogje in het zeil houden op het naleven van de protocollen en een ieder daarin zijn of haar eigen verantwoordelijkheid zal nemen.

Protocol SJS senioren (incl. G en VR) en junioren

Protocol SJS pupillen

Protocol vervoer naar uitwedstrijden

Protocollen bezoekende teams

Klik op de afbeelding voor een vergroting of download.

Namens het bestuur van SJS danken we iedereen alvast hartelijk voor de medewerking!

Back To Top