skip to Main Content

Collecte voor G-elftal: je kunt nu doneren!

Zoals je wellicht al hebt gelezen hopen we het G-voetbaltoernooi, Freddie Pranger Memorial, dit jaar weer te mogen organiseren. Achter de schermen zijn we druk bezig met de voorbereidingen die er, hopelijk, voor zullen zorgen dat we op 4 september samen kunnen komen met verschillende G-elftallen uit Nederland en Duitsland. Hier kunnen we echter op dit moment nog geen definitief besluit over geven.

Ondertussen kunnen we natuurlijk wel alle financiële hulp gebruiken. Niet alleen voor het Freddie Pranger Memorial toernooi, maar ook voor andere kosten binnen het G-elftal. Wij zijn het er bij SJS namelijk allemaal mee eens dat niemand langs de zijlijn toe hoeft te kijken. Via Fonds Gehandicaptenzorg, die zich inzet voor onder andere G-voetbal, hebben we een collecte geopend. De helft van jouw donatie gaat daarmee rechtstreeks naar ons eigen G-elftal! De teller staat nu al op een mooi bedrag, maar alle beetjes helpen natuurlijk.

Het is alweer ruim twintig jaar geleden dat we begonnen met G-voetbal bij SJS. Hier gooien we graag nog twintig jaar bovenop! Help jij mee om dit waar te maken? Doneren kan via deze link.

Alvast heel erg bedankt, ook namens het G-elftal.

Back To Top