skip to Main Content

Blijf alert! Inbraakgolf sportkantines!

Nu er weinig tot niets gebeurd op de accommodaties van vele sportclubs denken inbrekers hun slag te kunnen slaan! Hoe triest kun je eigenlijk zijn door in deze tijden, waarin amateurverenigingen al de dupe zijn door alle strenge maatregelen aangaande het Corona-virus, ook nog eens in te breken in de kantines en bijgebouwen. Maar helaas is het zo!

Momenteel is er sprake van een inbraakgolf in sportkantines in de Kanaalstreek en nabije omgeving, dus vragen we een ieder om alert en waakzaam te blijven. Mocht je iets verdachts of rondsnuffelende mensen op het sportcomplex aan de Julianastraat zien, bel dan gewoon met de politie! Onze kantine is overigens goed beveiligd. Hoor je een hoop lawaai door het afgaande alarm, waarschuw dan ook direct de politie!

Laten we elkaar helpen in deze onzekere en moeilijke tijden.

Onze dank is groot!

Het bestuur

Back To Top