skip to Main Content

Bestuurlijke versterking, welkom Carina!

Het bestuur van voetbalvereniging SJS heeft per direct versterking gevonden in de persoon van Carina La Fleur-Klein. En daar is het zittende bestuur maar wat blij mee, want ‘eindelijk’ weer eens een vrouw in het bestuur.

De 38-jarige Carina is geen onbekende bij SJS, want ze versterkte al enige tijd het team van barvrijwilligers en inmiddels is zoon Len begonnen met kaboutervoetbal. Manlief Vincent ondersteunt haar benoeming in het bestuur uiteraard van harte.

Carina zal de komende maanden, samen met het zittende bestuur, kijken naar een juiste portefeuille. Zoals het nu lijkt, zal deze zich concentreren op de onderdelen activiteiten, kantinebeheer en ondersteunende taken in het relatiebeheer van de huidige sponsoren.

‘Ik heb er superveel zin in! Aan mijn inzet zal het niet ontbreken’, aldus Carina.

Welkom in het bestuur!

Back To Top