skip to Main Content

Balsponsor: Raadsveld Kunststof Kozijnen

Balsponsor bij de wedstrijd SJS – Onstwedder Boys is Raadsveld Kunststof Kozijnen te Stadskanaal.

Werkwijze van familiebedrijf Raadsveld

Raadsveld heeft jarenlange ervaring met de meest uiteenlopende opdrachten. En we kunnen u vertellen: geen project is hetzelfde. Daarom nemen we eerst uitgebreid de tijd om uw wensen te bespreken. Is er een speciale reden dat u kiest voor een glazen overkapping en niet voor een serre? Wat is de beste manier om meer zonlicht in uw woning te krijgen?

Afhankelijk van uw gedachten en beleving zoeken we wat bij u past en stellen we een planning op. Leveren wij enkel het project, of wilt u het liefst ook de begeleiding en de montage door ons laten verzorgen? We hebben begrip voor elk besluit en denken volledig met u mee. Zo maken we ook de weg naar wooncomfort zo comfortabel mogelijk.

Om u direct te laten zien wat wij bieden, nodigen we u graag uit voor een showroombezoek. Plan hier uw bezoek en we nemen graag alle tijd voor u.

Bezoek ook eens de website: www.raadsveld.nl

Ook benieuwd naar de sponsormogelijkheden bij voetbalvereniging SJS, neem dan contact op met Frank Boels via 06 – 27 14 52 26.

Back To Top